The Organic Pharmacy Peppermint Face Wash, 100 ml

Delikatny antybakteryjny żel do mycia na rano

219,10 zł

(2 191,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy)

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 2 kwietnia, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 00:00 godz..

Polska: Darmowa wysyłka standardowa
Więcej informacji na temat wysyłki i dostawy

Właściwości i zalety

  • Czyści skórę bez wysuszania
  • Pozostawia czystą, świeżą i ożywioną skórę
  • Bezpieczny w ciąży Bezpieczny w ciąży
  • Bezalkoholowy Bezalkoholowy
  • Nietestowane na zwierzętach Nietestowane na zwierzętach
  • Available @ Store Available @ Store

Nr art.: CF-OPSC0003, Zawartość: 100 ml, EAN: 5060373523822

Kupowane często z The Organic Pharmacy Four Acid Peel 5 %, 30 ml

The Organic Pharmacy Peppermint Face Wash - 100 ml Four Acid Peel  5 %, 30 ml
The Organic Pharmacy Peppermint Face Wash - 100 ml 219,10 zł (2 191,00 zł / l)
The Organic Pharmacy Four Acid Peel 5 %, 30 ml 157,92 zł (7 303,33 zł / l)
Cena całkowita: 377,02 zł
Opis

Żel do mycia ma jednocześnie głębokie oczyszczanie, rewitalizację i działanie antybakteryjne.

Idealny do skóry zanieczyszczonej i tłustej, aby oczyścić i uspokoić.

Główne składniki żelu:

Mięta pieprzowa - odświeżająca
Drzewo herbaciane - antybakteryjne i kojące
Aloes - łagodzi, leczy i naprawia
Algin - ekstrakt z alg jest bogaty w minerały
Eukaliptus - łagodzi podrażnione obszary
Nagietek - przeciwzapalny, antyseptyczny i gojący
Lawenda - kojąca i łagodząca

Luksusowa marka kosmetyków naturalnych z Londynu: The Organic Pharmacy łączy najnowsze odkrycia naukowe z najlepszymi i najczystszymi organicznymi certyfikatami i ekstraktami roślinnymi w swoich innowacyjnych i skutecznych preparatach. W celu uzyskania optymalnej skuteczności i zgodności stosuje się oleje organiczne i ekstrakty z pierwszego tłoczenia na zimno. Wszystkie produkty The Organic Pharmacy są w 100% pozbawione sztucznych konserwantów, sztucznych barwników i zapachów, nie zawierają DEA ani TEA, nie są testowane na zwierzętach i oczywiście bez toksycznych składników.

Zastosowanie :

Nadaje się do pielęgnacji twarzy rano. Delikatnie zwilż twarz wodą i umieść niewielką ilość żelu w dłoni, dodaj trochę wody i spień. Umyj twarz, unikaj okolic oczu.

Następnie użyj odpowiedniej pielęgnacji nawilżającej The Organic Pharmacy, to znaczy tonika i kremu nawilżającego, żelu i serum. Aby uzyskać jeszcze gładsze czyszczenie, włóż czepek do mycia twarzy Peppermint Facial Wash w miskę letniej wody i oczyść twarz za pomocą ściereczki muślinowej The Organic Pharmacy. Wieczorem najlepiej użyć Carrot Butter Cleanser. Masło marchewkowe równoważy produkcję oleju i normalizuje oleisty wygląd skóry.

Rodzaje produktów: Oczyszczanie
Marka: The Organic Pharmacy
Rodzaj skóry: Skóra mieszana, Tłusta skóra, Skóra problematyczna
Właściwości: Bezpieczny w ciąży, Bezalkoholowy, Wolne od oleju mineralnego, Nietestowane na zwierzętach, Available @ Store
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Alcohol[2], Sodium Olivamphoacetate, Calendula Officinalis (Ringelblume) Extract[1], Panthenol, Algin, Ascorbic Acid, Calcium Ascorbate, Carrageenan, Citrus Grandis Seed Extract[1], Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hypericum Perforatum Extract[1], Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil[1], Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil[1], Mentha Piperita Oil[1], Sodium Chloride (Salt), Tocopherol, Xanthan Gum, Limonene, Linalool

  1. składniki pochodzące z upraw ekologicznych
  2. Made using organic ingredients
Dostępne w sklepie Cosmeterie

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla The Organic Pharmacy Peppermint Face Wash

Podobne produkty:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Klienci, którzy nabyli "Peppermint Face Wash", zakupili także:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder